Tekla

Oferowane przez nas urządzenia stanowią zaawansowane rozwiązanie w zakresie ogrzewania domów i obiektów użytkowych. Kotły automatyczne na pellet Tekla to urządzenia 5 klasy, co oznacza, że spełniają najwyższe standardy dotyczące emisji spalin i efektywności energetycznej. Piece te są zaprojektowane z myślą o ekonomicznym i ekologicznym ogrzewaniu, wykorzystując jako paliwo pellet – odnawialne źródło energii. Automatyczne systemy dozowania i spalania paliwa zapewniają użytkownikom maksymalny komfort obsługi oraz ciągłość pracy urządzenia.

Kotły Tekla – innowacja i jakość

W naszej ofercie znajdziesz również piece komorowe, które są przykładem wszechstronności i innowacyjności marki. Kotły Tekla 5 klasy dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, zapewniają nie tylko ekonomiczne ogrzewanie, ale również są łatwe w obsłudze i utrzymaniu. Automatyczne systemy, sprawiają, że są niemalże bezobsługowe. Oferowane przez nas, nowoczesne piece 5 klasy na pellet od marki Tekla sprawdzą się zarówno w małych domach, jak i większych obiektach mieszkalnych czy też firmowych.

Kotły automatyczne na pellet

Szukasz dobrego sposobu na ogrzewanie swojego budynku? Wybierając dostępny w ofercie naszego sklepu automatyczny kocioł na Pellet Tekla 5 klasy, inwestujesz w nowoczesne rozwiązania, które przyczynią się do poprawy efektywności cieplnej Twojego domu, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. Oczywiście, jeśli nie wiesz, na jaki piec się zdecydować lub masz dodatkowe pytania, to z przyjemnością pomożemy — serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu hydraulicznego!

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (9)
Tekla
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
TEKLA PRZEWÓD GIĘTKI DO ZASYPU PALNIKA

Dostępność: Brak
Realizacja do 7 dni
110,45 zł brutto 89,80 zł netto + 23% VAT / M
TEKLA PRZEWÓD GIĘTKI DO ZASYPU PALNIKA

Dostępność: Końcówka asortymentu
Realizacja do 2 dni
78,84 zł brutto 64,10 zł netto + 23% VAT / M
TEKLA PRZEWÓD GIĘTKI DO ZASYPU PALNIKA

Dostępność: Końcówka asortymentu
Realizacja do 2 dni
93,16 zł brutto 75,74 zł netto + 23% VAT / M
TEKLA TYTAN BIO 20 KOCIOŁ +CZYSZ + TOUCH
18 110,95 zł brutto 14 724,35 zł netto + 23% VAT / szt.
ZASOBNIK BIO 240 LITRÓW TEKLA

Dostępność: Brak
Realizacja do 7 dni
1 439,09 zł brutto 1 169,99 zł netto + 23% VAT / szt.
ZASOBNIK BIO 340 LITRÓW TEKLA

Dostępność: Brak
Realizacja do 7 dni
1 407,34 zł brutto 1 144,18 zł netto + 23% VAT / szt.