OHI POMPA CYRKULACYJNA 25-40/180 11/2"

BEZDŁAWICOWA

Indeks katalogowy: KAT01989

  • Dostępność: Końcówka asortymentu
  • Czas dostawy: Realizacja do 2 dni
  • Waga opakowania [kg]:
    • 3
189,99 zł brutto / szt. 154,46 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

OHI POMPA CYRKULACYJNA 25-40/180 11/2" BEZDŁAWICOWA

Pompy cyrkulacyjne, bezdławicowe o podwyższonej żywotności. Za ideą stworzenia pompy OHI PRO stało przeświadczenie o konieczności skonstruowania urządzenia o trwalszej, bardziej niezawodnej konstrukcji w stosunku do standardowych pomp cyrkulacyjnych.

W pompach zastosowano wałek z ceramiki o większej gęstości , a co za tym idzie żywotności. To samo tyczy się łożysk ślizgowych. Wytrzymałość silnika oraz lepsze parametry elektryczne uzyskano poprzez zastosowanie uzwojenia w mocniejszej izolacji w klasie F.

Przy produkcji pomp serii OHI PRO wyeliminowano pracę ludzi. Wszystkie procesy produkcyjne wykonywane są przez roboty. Po każdym etapie produkcji roboty również sprawdzają jakość wykonania półproduktu. Na koniec pompa jest testowana elektrycznie i hydraulicznie.

W pompach zastosowano wałek z ceramiki o większej gęstości oraz łożyska ślizgowe. Wytrzymałość silnika oraz lepsze parametry elektryczne uzyskano poprzez zastosowanie uzwojenia w mocniejszej izolacji w klasie F. Przy produkcji pomp serii OHI PRO, wszystkie procesy produkcyjne wykonywane są przez roboty. Po każdym etapie produkcji roboty również sprawdzają jakość wykonania półproduktów. Na koniec pompa jest testowana elektrycznie i hydraulicznie. Ze względu na automatyzację procesu wytwarzania, produkt końcowy jest wykonany w najwyższej jakości, a jakość ta jest powtarzalna w każdym egzemplarzu. Wszystkie te zabiegi pozwoliły nam wydłużyć okres gwarancji do 3 lat. W zestawie z pompami znajdują się: komplet śrubunków oraz przewód z wtyczką.

 

Pompy posiadają standardowo 3 nastawialne biegi umożliwiające dostosowanie parametrów pracy w zależności od potrzeb użytkownika i instalacji. Ze względu na konstrukcję i wysoką jakość użytych materiałów pompy są bardzo ciche. Za ideą stworzenia pompy OHI PRO stało przeświadczenie o konieczności skonstruowania urządzenia o trwalszej i bardziej niezawodnej konstrukcji w stosunku do ogólnodostępnych pomp obiegowych, a także odwrócenie trendu zaniżania cen rynkowych.

Wszystkie pompy OHI posiadają atest PZH.