GLIDEX SPRAY 400ML

Indeks katalogowy: 2000000

  • Dostępność: Mało
  • Czas dostawy: Realizacja do 2 dni
  • Waga opakowania [kg]:
    • 0,34
37,38 zł brutto / szt. 30,39 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

GLIDEX SPRAY

 

OPIS PRODUKTU:

GLIDEX w aerozolu wykonany jest z czystego oleju silikonowego. Nie zawiera żadnych rozpuszczalników ani innych środków chemicznych i dlatego też nie zagraża warstwie ozonowej w atmosferze.

 

ZASTOSOWANIE:

GLIDEX w aerozolu gwarantuje poślizg przy montażu i ewentualnym demontażu muf plastykowych. Ponadto bardzo dobrze konserwuje uszczelki i inne elementy gumowe przed starzeniem się. Może być również używany jako środek ułatwiający poślizg przy przeciąganiu kabli elektrycznych i telefonicznych w rurach i kanałach instalacyjnych jak i smarowania zamków, narzędzi itp.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Łączone elementy dokładnie oczyścić. Puszkę z aerozolem lekko wstrząsnąć i dozować na łączone elementy trzymając puszkę w pionowej pozycji. Dysza puszki z aerozolem powinna znajdować się w odległości 10-20 cm od obiektu, na który napryskujemy Glidex. W przypadku smarowania zamków lub narzędzi ta odległość może być mniejsza. W związku z tym, że Glidex nigdy nie wysycha i jest bardzo śliski należy z podłogi usunąć plamy Glidexu w celu uniknięcia wypadków. Chronić oczy przed zapryskaniem. W czasie pracy używać okularów ochronnych.

 

ATEST:

B.BK.60110.1817.2022 - wydany przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie