ALPEX LISTWA BATERYJNA KOL ZAPRAS

16*1/2" L100 740 62-740-0100-000

Indeks katalogowy: 62-740-0100-000

  • Dostępność: Średnio
  • Czas dostawy: Realizacja do 2 dni
  • Waga opakowania [kg]:
    • 0,17
54,21 zł brutto / szt. 44,07 zł netto + 23% VAT / szt.

Produkty podobne

Opis

LISTWA BATERYJNA KOLANO ZAPRAS 16 x 1/2" Gw L100

Złączki zaprasowywane wykonane są z wytrzymałego stopu mosiądzu - CW617N.

Podwójne zabezpieczenie pierścieniami uszczelniającymi z NBR zapewnia długotrwałą pracę złącza bez utraty szczelności, natomiast tulejka ze stali nierdzewnej gwarantuje trwałe połączenia.

Konstrukcja króćca oraz tuleja zaprasowywana z precyzyjnie wykonanym połączeniem typu „U”, zapewnia szczelne i pewne osadzenie rury bez możliwości jej wysunięcia podczas użytkowania.

Złączki zaprasowywane to wyjątkowo łatwy i szybki montaż dla Profesjonalistów. Oferujemy złączki w wielu wersjach i różnym szeregu wymiarowym, co pozwala na swobodne wykonanie całej instalacji lub jej modyfikacje skracając czas realizacji.

 

Listwy montażowe składają się z stalowej podpory, na której zamontowane są kolanka mosiężne. Kolanka mosiężne posiadają kielichy gwintowane z gwintami rurowymi typu G o wielkości ½, oraz przyłącza montażowe do rur wielowarstwowych o wielkości 16x2. Przeznaczone są głównie do podłączenia baterii do instalacji wodnej wykonanej za pomocą rur wielowarstwowych oraz złączek systemu . W zależności od potrzeb listwy mogą być również wykorzystywane w instalacjach centralnego ogrzewania oraz w instalacjach wodociągowych wody zimnej i gorącej (w tym również wody pitnej