SUPER GLIDEX 400G

Indeks katalogowy: 2100040

  • Dostępność: Mało
  • Czas dostawy: Realizacja do 2 dni
  • Waga opakowania [kg]:
    • 0,4
30,47 zł brutto / szt. 24,77 zł netto + 23% VAT / szt.

Produkty podobne

Opis

SUPER GLIDEX 400g

OPIS PRODUKTU:

Pasta silikonowa SUPER GLIDEX  ułatwia poślizg i znacznie zmniejsza współczynnik tarcia przy łączeniu muf plastykowych. Pasta ma śnieżno-biały kolor, delikatny cytrynowy zapach i ma neutralne pH (ok. 7,0). Super Glidex jest odporny na ujemne temperatury. W ofercie posiadamy również wersję specjalną produktu, która jest odporna na temperatury do - 30°C.

 

WŁAŚCIWOŚCI:

Super Glidex znacznie ułatwia montaż i ewentualny demontaż muf plastykowych . Pasta ma wysoką przyczepność. Pasta zabezpiecza uszczelki gumowe przed wysychaniem i starzeniem się. Pasta jest bardzo ekonomiczna w użyciu. 

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Łączone elementy powinny być dokładnie oczyszczone. Super Glidex należy dozować na krawędź rury bezpośrednio z butelki lub za pomocą pędzla, a następnie połączyć elementy. Zawsze należy się stosować do instrukcji i zaleceń producentów łączonych elementów. Wszystkie prace powinny być wykonane zgodnie z dobrym rzemiosłem i obowiązującymi normami. Nadmiar pasty można usunąć wodą z mydłem. Zawsze należy usunąć ewentualne plamy z podłogi, aby zapobiec wypadkom. Przy pracy używać okularów ochronnych. 

 

ATEST:

Atest PZH w Warszawie: B.BK.60110.1815.2022