PASTA USZCZELNIAJĄCA UNIPAK KUBEK

Indeks katalogowy: 5060036

  • Dostępność: Końcówka asortymentu
  • Czas dostawy: Realizacja do 2 dni
  • Dostawa: od 24,00 zł (Kurier)
  • Waga opakowania [kg]:
    • 0,36
24,53 zł brutto / szt. 19,94 zł netto + 23% VAT / szt.

Produkty podobne

Opis

Unipak Pasta unipak 360g uszczelniająca 

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Po nawinięciu pakuły na całej długości gwintu należy posmarować ją pastą uszczelniającą UNIPAK, a następnie skręcić połączenie.
WAŻNE: W porównaniu do taśm teflonowych, połączenia zabezpieczone pakułą i pastą uszczelniającą można dopasować, co znacznie ułatwia montaż elementów.

Opakowanie zawiera 360 g produktu.

OPIS PRODUKTU:

UNIPAK - jest ciemno-szarego koloru pastą uszczelniającą. Głównymi składnikami pasty są minerały występujące  w naturze oraz olej parafinowy i woda. Wszystkie używane do produkcji składniki są dopuszczone jako dodatki, które można stosować w przemyśle spożywczym.

 

ZASTOSOWANIE:

Pastę UNIPAK stosuje się razem z pakułami do uszczelniania połączeń gwintowych w instalacjach wody pitnej, CWU, CO, niskociśnieniowych instalacjach pary wodnej i tym podobnych.

 

WŁAŚCIWOŚCI:

Pasta UNIPAK razem z pakułami daje absolutnie szczelne połączenia gwintowe. Połączenia w przeci-wieństwie do połączeń wykonanych taśmami teflonowymi można łatwiej dopasowywać. Pasta ułatwia montaż i ewentualny demontaż łączonych elementów.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Pakuły należy nawinąć na całej długości gwintu, a następnie posmarować odpowiednią ilością pasty. Połączenie skręcić. Po wykonaniu odpowiednich prób połączenie można oddać do użytku.

 

ATESTY UNIPAK:

  • B.BK.60110.1826.2022 - Państwowy Zakład Higieny w Warszawie
  • GDV 06/00002 - Approved for drinking water (Aprobata do wody pitnej)